thruvalihelen 4 Takipçi | 13 Takip
Kategorilerim

güncem

Diğer İçeriklerim (10)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (4)
26 09 2014

kendine güven..

kendine güven.. |  görsel 1

şimdi bakyorum da geçmişe zaman bir su herkesin bahsettiği gibi ve gelecek bilinmeyen leziz bir yemek , bu yemek sana soğumuş servis edilebilir acele edersende sıcak gelebilir belki de yemeğe yetişemeyeceğiz, ya da yemeğin en güzel lokması boğazımızda kalabilir.. yemeğin nasıl tadını çıkartabiliriz önemli olan bizim bunu değerlendirebilmemiz.

hayat bize bazen bir bazense birden fazla koz verir yapmamız gereken şey bunu değerlendirmek , kozları kendi yönümüze çevirmek verim elde edebilmek için neler yapmalıyız bunları araştırmalıyız. pişmanlıklrımızı dozunda yaşamalıyız , kendimizi bir savaşın ortasında hayal edecek olursak savunma kalkanımız devamlı açık bulunmalı , hazırda beklemeliyiz.

yanlış anlayıp hemen karamsarlığa kaılmayın kızlar , ölümden değil yaşamdan bahsediyorum ee şimdi şükrediyorsunuz ama hayatta kalmakta çok kolay değil. herkes hayatını güzel yaşaıp sonlandırmak ister evet bende ama aynı zamanda kaliteli yaşayıp bana verilen nimetlerden de yararlanmak isterim.yemek içmek sevişmek bir yere kadar öğrenmeliyiz en az bir konu hakkında ustalaşmalıyız.

öğretmeliyizde ayrıca mezaramı götürücez bilgilerimizi öğretelim başkalarınada ben mesela bir çocuğa herşeyi öğretmek isterdim müzik yada resim ile ilgili... canım resim çizmek istiyor yağlı boya hemde boyalara karışmak istiyor ellerim lekeler çıkmasın hiç kendi eserlerim olsun kendimi özledim kendi müziğimi kendi resimlerimi eski kendi evimi... insanın kendi yaşadığı yer gibisi yok :/ herkes kendinin kıymetini bilsin bence. savaşsın ve kendini ifade edeblsin .

4
0
0
Yorum Yaz