thruvalihelen 4 Takipçi | 13 Takip
Kategorilerim

güncem

Diğer İçeriklerim (10)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (4)
15 11 2014

umut istiyorum artık...

umut istiyorum artık... |  görsel 1

uzun zaman oldu yazı yazmayalı şimdi öncelikle çok yazıyazdım geçenlerde kalem ile =) bundan dolayı biraz yazı yazmaktan uzak kalmak istedim , pek bir değişiklik olmadı günlüklerimi okuyan ailemin fertleri gibi yine benim ile ilgili araştırma yapmayı seven bir aile bireyim blogumu öğrendi bende böyle kendime has düşüncelerimin olduğu sadece burada yazdığım yazılarımın bir kaçını kaldırmak zorunda kaldım pek bi değişiklik olmadı küçük bir yerde işe başladım yok denilecek kadar az bir işim var ama çalıştığım yerdeki herkes ve müşterilerimiz için sevilen biriyim. e benimde kahrımı herkes çekemiyor. regl oldum yine ölüyorum ağrılardan (ilerdeki çocuğuma sesleniyorum "senin için hep bu sancılara katlanıyorum bak kıymetımı iyi bil annesinin bitanesi") şu çocuk durumu olmasa aldırırım hemen rahim mahim her seferinde aynı tazelikte acı olur mu ya ? nasıl koruyorsunuz kendinizi acılar ? 

bir sürü görevim var bu arada ikinci üniversiteme başladım onunda sınav zamanı yaklaştı :( tempolu biraz hayatım ama aşk kısmında monoton , slow motion vb durumlardayım. 

okulda görev almak istiyorum bir büyük proje ile ilgili inşallah birşeyler elde edeceğim. biriyle tanıştım microsofttan ablası yaşındayım ama benden fazla şeyler katmış kendine pek ablalık hissedemiyorum abilik hissediyorum üzerimde. inşallah onunlada bir çalışma yapacağız. oda blog yazıyor ama güncel konular ,pazarlama vb konular hakkında yani önemli olan da o değilmi aslında şeytan diyor ki şu H. hoca için sırf çok çalış çabala bölümünü iyi yapamadığına inandır o salağı oy ne kadın ya beni mahvetti valla billa kalıcam onun yüzünden benim anlamadığım sey o kadar basarısız olan kişiler nasıll bu okulu bitiriyor da ben kalıyorum ? 

iş hayatına atılıp bir an evvel iyi birşeyler yapmak istiyorum gerçekten çalışmak lazım artık.

böyle benden genç insanları görünce iyi yerlere gelmişler iki üç dil biliyorlar ne rekabet edebilecek inancım kalıyor nede bir şey olma isteğim. önümde dağ gibi duran bir ales var peki ben ne yapıyorum 'nothing'..

25 yaşında ve sanki işe yarayamayan bir araba gibiyim müzede bile değerlendirilemeyecek gibiyim. o mutsuzluk artık genlerimde kalıtsallaştı. o gitmeyen bitmeden huzursuzluk hep peşimde. erken uyanamamalar , fazla arkadaşlarımın olmaması vs heyecanda yok.. havada kötü.

sürekli bir uyku modundan alamıyorum kendimi. okul bir an evvel bitsede keşke bende gitsem artık buralardan!

vakit kaybı bende artık burası kendimizi geliştiremediğimiz ama tam olarak kendimizi basit işlere küçük düşüncelere adadığımız yer , günlük yaşam , dedikodu , o ne demiş bu ne yapmış, ne giymiş ne etmiş, ve kim ne olamamış.

peki ben sizce ben isteklerime kavuşabilecekmiyim ? olacak mı sizce benden bişiyler ?

sizlere bana ulaşmanız için bir mail adresi bırakıyorum ve düşüncelerinizi genel olarak bekliyorum. 

zazviolin@hotmail.com

3
0
0
Yorum Yaz